شرکت صنایع روشنایی مون گارشو با بیش از ربع قرن سابقه و تجربه در تولید چراغ های روشنایی بدون تردید یکی از پیشکسوتان این صنعت در ایران به شمار می رود . کارخانه جات معظم این شرکت در زمینی به وسعت ۱۰۰۰۰ متر مربع با زیر بنای حدود ۸۰۰ متر مربع احداث گردید و مشتمل بر بخش های متعدد تولید می باشد .

شرکت صنایع روشنایی مون گارشو

مهمترین بخش های کارخانجات صنایع روشنایی مون گارشو عبارتند از :

۱-واحد تحقیق و توسعه ۲- واحد طراحی ۳- واحد قالب سازی ۴- واحد تولید قطعات پلاستیکی ۵- واحد دایکاست ۶- واحد فلز کاری ۷- واحد شست و شو ۸- خط رنگ الکترو استاتیک ۹- واحد منتاژ ۱۰- واحد کنترل کیفیت ۱۱- واحد بسته بندی ۱۲- واحد فروش و توسعه و بازرگانی

محصولات شرکت صنایع روشنایی مون گارشو عمدتا با ظرافت خاص و زیبایی منحصر به فرد طراحی و تولید شده در مصارف خانگی – تجاری – اداری – تزیینی – کارگاهی – پارکی خیابانی و صنعتی کاربرد دارد.

این چراغ ها با رعایت الزامات استاندارد های جهانی و ثبات کیفیت و به کار گیری فناوری های نوین روشنایی و استفاده از قطعات و مواد اولیه مرغوب ساخته شده و در این راستا رعایت سهولت نصب و سرویس نیز مد نظر قرار گرفته است که عمدتا با قابلیت استفاده نصب در سقف های کاذب ( آرمسترانگ ، کناف و رابیس ) و رو کار طراحی و به آسانی قابل نصب و بهره برداری می باشد.

مدیر عامل صنایع روشنایی مون گارشو درباره روش تولید محصولات شرکت می گوید : با انجام تحقیقات وسیع در زمینه تولید می توان موجبات افزایش کیفیت و مرغوبیت کالا های تولیدی را فراهم آورد و این امر بدون تردید موجب افزایش اعتماد و رضایت مشتریان محترم خواهد شد. لذا شرکت صنایع روشنایی مون گارشو با رعایت و پیش رو قرار دادن این اصل خوشبختانه توانسته است به موفیت های چشمگیری دست یابد.

صنایع روشنایی مونگارشو