شرکت صنایع روشنایی مون گارشو با بیش از ربع قرن سابقه و تجربه در تولید چراغ های روشنایی بدون تردید یکی از پیشکسوتان این صنعت در ایران به شمار می رود . کارخانه جات معظم این شرکت در زمینی به وسعت ۱۰۰۰۰ متر مربع با زیر بنای حدود ۸۰۰ متر مربع احداث گردید و مشتمل بر بخش های متعدد تولید می باشد .

شرکت صنایع روشنایی مون گارشو

مهمترین بخش های کارخانجات صنایع روشنایی مون گارشو عبارتند از :

۱-واحد تحقیق و توسعه ۲- واحد طراحی ۳- واحد قالب سازی ۴- واحد تولید قطعات پلاستیکی ۵- واحد دایکاست ۶- واحد فلز کاری ۷- واحد شست و شو ۸- خط رنگ الکترو استاتیک ۹- واحد منتاژ ۱۰- واحد کنترل کیفیت ۱۱- واحد بسته بندی ۱۲- واحد فروش و توسعه و بازرگانی

محصولات شرکت صنایع روشنایی مون گارشو عمدتا با ظرافت خاص و زیبایی منحصر به فرد طراحی و تولید شده در مصارف خانگی – تجاری – اداری – تزیینی – کارگاهی – پارکی خیابانی و صنعتی کاربرد دارد.

این چراغ ها با رعایت الزامات استاندارد های جهانی و ثبات کیفیت و به کار گیری فناوری های نوین روشنایی و استفاده از قطعات و مواد اولیه مرغوب ساخته شده و در این راستا رعایت سهولت نصب و سرویس نیز مد نظر قرار گرفته است که عمدتا با قابلیت استفاده نصب در سقف های کاذب ( آرمسترانگ ، کناف و رابیس ) و رو کار طراحی و به آسانی قابل نصب و بهره برداری می باشد.

مدیر عامل صنایع روشنایی مون گارشو درباره روش تولید محصولات شرکت می گوید : با انجام تحقیقات وسیع در زمینه تولید می توان موجبات افزایش کیفیت و مرغوبیت کالا های تولیدی را فراهم آورد و این امر بدون تردید موجب افزایش اعتماد و رضایت مشتریان محترم خواهد شد. لذا شرکت صنایع روشنایی مون گارشو با رعایت و پیش رو قرار دادن این اصل خوشبختانه توانسته است به موفیت های چشمگیری دست یابد.

واحد تحقیق و توسعه :

شرکت صنایع روشنایی مون گارشو با ایجاد مرکز پژوهش و تحقیقات پیرامون تولید انواع چراغ های روشنایی با استفاده از آخرین یافته های تکنولوژیک گامی اساسی برداشته و آنرا به طور جدی در دستور کار خود قرار داده است. حاصل این تلاش تا کنون تولید و عرضه بیش از ۳۰ نوع چراغ های روشنایی با کاربرد های متفاوت و گوناگون بوده و هم اکنون ظرفیت تولید این شرکت به عدد در سال می رسد. این محصولات در مقایسه با محصولات مشابه داخلی و خارجی از کیفیت قابل رقابتی برخوردار است . زیرا با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و مهندسین مشاور کار آزموده در صدد تلفیق علم و تجربه در جلوگیری از تکرار خطاها و اشتباهات و تعیین مسیر مطلوب در تولید بوده و در عملی کردن فرآیند و همچنین افزایش سطح استاندارد ها و بالا بردن کیفیت محصولات در تحقق اهداف این شرکت جهت صرفه جویی در مصرف برق خاواده ها و مراکز مصرف تلاش وافر دارد.

واحد فلز کاری

واحد قطعات پلاستیکی

واحد طراحی :

طراحان مجرب و کار آزموده این شرکت صنعتی با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات نرم افزاری در جهت طراحی و نقشه کشی صنعتی و با بهره گیری از تازه ترین استاندارد های بین المللی در زمینه تهیه و تولید مدرن ترین چراغ های روشنایی در سطح کشور و پاسخگویی به نیاز متنوع خریداران تلاشی وافر داشته و سعی در تامین سلیقه و رضایت خاطر مشتریان دارد.

واحد قالب سازی :

صنایع روشنایی مون گارشو جهت تامین قالب های مورد نیاز شرکت به خصوص تسریع در تولید محصولات متنوع خود اقدام به قالب سازی در محوطه کارخانه نموده و با بکارگیری ماشین آلات مدرن شامل ماشین تراش و ماشین افزارهای فرز ، اسپارک های NC ، انواع تراش ها و فرز ها ، وایرکات و سنتر CNC  ، دریل رادیال همراه با بهره گیری از استادان مجرب به تولید و ساخت انواع قالب های از قبل طراحی شده پرداخته تا در صورت لزوم مورد استفاده بخش های مختلف این شرکت قرار گیرد.

واحد شستشو

واحد خط رنگ الکترو استاتیک:

صنایع روشنایی مون گارشو با داشتن مجهز ترین سیستم خط رنگ پودری الکترو استاتیک همراه با روبات های دیجیتال توانسته است مرغوب ترین چراغ ها را از هر جهت به ویژه جهت کیفیت رنگ آمیزی به بازار فروش عرضه نماید.

هر یک از قطعات رنگ آمیزی شده چراغ ها جهت چسبندگی و دوام بیشتر رنگ و در نتیجه افزایش کیفیت آن وارد کوره هایی می شود که از دما و حرارت تنظیم شده ای برخوردار بوده و پس از انجام پخت رنگ در مدت زمان معین ، آماده انتقال به واحد  مونتاژ می گردد.

واحد دایکاست ( ریخته گری تحت فشار):

صنایع روشنایی مون گارشو سالهاست با به کارگیری پیشرفته ترین تجهیزات ریخنه گری تحت فشار به تولید انواع قطعات آلومینیومی با استحکام و دقت بالا اقدام نموده است. این واحد علاوه بر تامین تمامی قطعات آلومینیومی مورد نیاز شرکت هر ساله مقداری از قطعات تولیدی خود را در اختیار سایر شرکت های صنعتی قرار می دهند.

واحد کنترل کیفیت:

صنایع روشنایی مون گارشو با بهره گیری از کارشناسان مجرب و دوره دیده و با بکار گیری تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی به تست و آزمایش کلیه اقلام خروجی و محصولات تولیدی پرداخته و با در نظر گرفتن رعایت الزامات استاندارد های جهانی میزان بروز هر گونه خطا و اشتباه را به نقطه صفر سانیده و همواره برای بهبود کیفیت و تطبیق با پیشرفته ترین دستاورد های علمی – فنی تلاش می کن تا تولیدات خود را عاری از نقص و دقیقا منطبق با استاندارد های جهانی به بازار های فروش و مصرف عرضه نماید.

واحد بسته بندی کالا:

پس از انجام عملیات کنترل کیفیت محصولات تولیدی و آماده شدن جهت انتقال به مراکز فروش ، واحد بسته بندی شرکت به منظور حفظ و سالم ماندن کالا در مقابل عوامل گوناگون مانند ضربه ، لرزش و فشار در اثر شرایط نا به هنجار جابه جایی و حمل و نقل و انتقال دچار هیچگونه ضایعه و آسیب های جدی نگردد.

لذا به همین منظئر شرکت صنایع روشنایی مون گرشو با بکارگیری از ماشین آلات مدرن بسته بندی از قبیل دستگاه های برش کارتن های تک لا، سه لا و پنج لا به اندازه های مختلف ، دستگاه دایکات ، دستگاه های چاپ به روش لمینت و با بهره گیری از کارگران ماهر و برخوردار از ئانش فنی نسبت به انجام عملیات بسته بندی کالا های خروجی به فوریت اقدام نموده تا از بروز خسارت ناشی ار نقل و انتقال کالا به مراکز جلوگیری به عمل آید.

واحد فروش و توسعه بازرگانی :

صنایع روشنایی مون گارشو با داشتن نمایندگی های متعدد در سراسر کشور به ویژه در شهر های بزرگ و مراکز استان ها و استقرار دفتر مرکزی در تهران جهت توزیع و پخش کالای تولیدی خود به خصوص پشتیبانی و سرویس سریع در سطح کشور اقدامات بسیار گسترده ای را به عمل آورده و برای جلب رضایت مشتیان محترم و برآوردن نیاز های آنها مجدانه کوشیده است تا جوابگوی خواسته های متنوع مصرف کنندگان محترم باشد .

مون گارشو

این شرکت برای حضورفعال خود در بازار های داخلی و صادرات به کشور های حوزه خلیج فارس ، عراق و افغانستان تجارب ارزنده ای در تولید عرضه محصولات به بازار های داخلی و خارجی به دست آورده است . البته از دلایل بارز آن می توان به ظرافت و زیبایی محصولات و استفاده از قطعات و مواد اولیه مرغوب و رعایت الزامات استاندارد، گستردگی دامنه محصولات تولیدی ، پرتو افکنی مناسب ، رعایت اصول سهولت نصب و سرویس و ثبات کیفیت چراغ های روشنایی این شرکت اشاره نمود.

 

صنایع روشنایی مونگارشو